Ogłoszenia

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami.
więcej »


Miejsca parkingowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami najmu miejsc parkingowych.
więcej »


Lokale mieszkalne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami najmu lokali mieszkalnych.
więcej »


Lokale użytkowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami najmu lokali użytkowych.
więcej »


Zapisz się do NEWSLETTERA! Szukasz mieszkania, lokalu biurowego lub innych nieruchomości? Chcesz otrzymywać nowe oferty? Chcesz wiedzieć co się zmienia na rynku nieruchomości i w naszym stowarzyszeniu? Podaj swój adres email:



Stowarzyszenie pn. Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów
Ul. Kochanowskiego 17A
61-846 Poznań
Zobacz mapę dojazdu

Dane kontaktowe:
Tel/fax 48 (061) 847 52 42
Tel. 48 (061) 847 45 16
e-mail: budynek@budynek.pl

Biuro czynne:
Poniedziałek
od 7.30 – 11.00 i od 13.00 – 16.00
Wtorek – piątek
od 7.30 – 11.00 i od 13.00 – 15.00

Dane firmy:
KRS 0000110356
NIP 781-13-64-544
REGON 632217931


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości

Kontakt według zakresu odpowiedzialności:

ZARZĄD:

Prezes Stowarzyszenia
inż. Wojciech Hoehne


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

Główna księgowa
Irena Stasiak
mail: i.stasiak@budynek.pl

St. inspektor Finansowy
Ewa Wojtkowiak

Księgowa-windykator
mgr Katarzyna Matysiak
mail: k.matysiak@budynek.pl

Księgowa
Lucyna Rybnicka
mail: l.rybnicka@budynek.pl


DZIAŁ EKSPLOATACJI

Główny specjalista d/s organizacji obsługi nieruchomośći
Małgorzata Mikołajczak
mail: m.mikolajczak@budynek.pl

Inspektor Ekonomiczno - Administracyjny
Barbara Szulc
mail: b.szulc@budynek.pl

Inspektor Ekonomiczno - Administarcyjny
Izabela Dobrogowska
mail: i.dobrogowska@budynek.pl

Inspektor Ekonomiczno - Eksploatacyjny
lic. Anita Koralewska
mail: a.koralewska@budynek.pl

Inspektor Ekonomiczno - Eksploatacyjny
Elżbieta Grzegorzewicz
mail: e.grzegorzewicz@budynek.pl


DZIAŁ TECHNICZNY

Główny Specjalista Techniczny
Tadeusz Siwczak

Inspektor d/s Technicznych
Marek Sobala
mail: m.sobala@budynek.pl

Inspektor d/s Technicznych
Zefiryn Tomczak
mail: z.tomczak@budynek.pl


Stowarzyszenie jest wpisane do rejestru Stowarzyszeń i innych organizacji społecznych i zawodowych prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Dąbrowskiego 66 - Poznań
Kościelna 54 - Poznań
Grunwaldzka 20A - Poznań

   
Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów © 2009
Ul. Kochanowskiego 17A, 60-846 Poznań - Zarządzanie nieruchomościami
Strona główna | O nas | Oferta | Galeria | Kontakt
Designed by Procreate 2009